top of page

Chceš kérku?

 

         

         Jako první, co udělej, tak mrkni tady do galerie a nebo pro více fotek koukni na www.instagram.com/tattoozincik nebo www.facebook.com/tattoozincik  projeď si práce, které jsem již tetoval ať víš jaký styl tetování a celkový rukopis můžeš očekávat.
 

 

          Pokud jsi obeznámen/a s mým rukopisem a chceš do něj jít,  bude  úplně nejlepší, když si uložíš práce, které jsem již tetoval a tobě se líbí (já díky tomu poznám jakým směrem se ubírat) plus třeba nějaké další motivy obrázků, které nejlépe vystihují tvé představy a všechny tyto soubory s menším popisem tvého přání (představa o umístění tetování, tvé finanční možnost apod.) mi zašli na email tattoozincik@gmail.com.

 

1.

2.

ZKOUKNI MŮJ INSTAGRAM

          Třetí krok bude vlastně už naše společná komunikace. Nelekni se, že jako hlavní bodem bude nutnost si zarezervovat termín tetování, protože termíny mizí rychle.

 

          Po vybrání termínu, budeš požádán o zaplacení zálohy.
Tuto nutnost jsem musel zavést, neboť někteří zákazníci nejsou schopni se omluvit a nepříjdou na termín. Pak mi vznikne volný den, který mohl dostat někdo jiný, který podctivě na svůj termín čeká. Zároveň záloha je i skicovné a nemusíš se bát, že o tyto peníze přijdeš, záloha pak bude stržena z celkové ceny pokud však dodržíš tyto podmínky:

 

 • Omluvení z termínu minimálně 72 hodin (3 dny)  předem pokud nemůžeš dorazit.

 

 • Dodržení již nakresleného motivu ( to znamená, pokud se
  na poslední chvíli rozmyslíš, že z návrhu JELENA chceš
  ORLA, budeš muset počítat s posláním nové zálohy
  ( konkrétní informace kolik, záleží na situaci )

 

          No a pak 7-14 dní ( avšak podle složitosti a nebo mého časového vytížení může návrh trvat déle )  před naším termínem se pouštím do přípravy  skici podle konkrétní domluvy s každým klientem individuálně. Drobné změny a nebo detaily se upravují až v den samotného tetování.

Tvůj návrh můžeme kompletně doladit emailem a nebo i osobně (osobní konzultaci je však potřeba si zavčas dopředu domluvit)

 

Pokud ti nebude cokoliv jasné, tak se stačí zeptat.

 

Budu se na tebe těšit tattoo ZINCIK

3.

4.

5.

 • Facebook - Tattoo ZINCIK
 • Pinterest Tattoo Zincik
 • Instagram - Martin Tattooer Zincik
bottom of page